Wednesday, November 06, 2013

FM - Transmitter'is (Modulatorius) MP3 - Player

Taip jau atsitiko, kad vieną dieną ebay.co.uk padovanojo 10 svarų vertės kuponą, mat pasak jų, jau seniai nieko nebepirkau :D
Jau senokai buvo įdomu išbandyti fm transmiterį kaip mp3 grotuvą. Labai jau nesinorėjo kišti nagų prie savo automobilio gamyklinio grotuvo, o jis groja tik radiją arba jau senokai primirštas MC.
Nesinorėjo išleisti daug pinigų tik pabandymui, todėl nusprendžiau panaudoti tik tuos 10 svarų. Suprantama, kad stebuklingos kokybės neverta tikėtis už tokią sumą. Taigi po nelabai ilgo naršymo po ebay išsirinkau šį variantą:
FM-Transmitter (Modulator) MP3-Player

Pardavėjo pateikiamos specifikacijos:

AUX-IN funkcija
MP3/WMA formatai
LCD ekranas
USB stick nuskaitymas iki 32 GB
Veikimo atstumas 5-10 metrų
MP3 bit rate 32KBPS - 320KBPS
Matinimo srovė 12-24V
Gali būti naudojmas kaip pakrovėjas 5V/1A

Nesiginčinsiniu, kad greičiausiai buvo galima rasti ir geresnių variantų už labai panašią pinigų sumą.
Po pirmųjų naudojimų dienų paaiškėjo, kad vis tik veikia tokie dalykai. Kokybė gal būt ir nusileidžia CD kokybei. Tieą sakant tikėjausi, kad bus dar prastesnė, bet klausyti galima. Ir išleidžiamų pinigų suma gerokai mažesnė lyginant su kitais būdais klausyti mp3.  Dėl klausos išlavėjimo lygio jau atskira tema ;)
Būtent šio modelio ekranas nėra labai patogiai matomas. Valdymas taip pat galėtų būti geresnis.
Kitas keistas dalykas, kad šis įrenginys neveikė su mano USB Sandisk 8GB. Tačiau kuo puikiausiai veikia su Patriot USB 8GB. Gal būt sandisk reikia didesnės įtampos, dėl didesnio šviesos elemento ant USB kaupiklio? :) Bet tai tik spėjimas.
Įrenginio kaip pakrovėjo dar nebuvo progos išbandyti, mat telefonas dar neišmanusis ir nemoka pasikrauti iš USB lizdo.

No comments: